Lajme

Plagosja e të riut në Komoran, arrestohen katër persona

Autori: Gazeta inFokus 14:12 | 13 August 2019

Mbrëmë është plagosur me armë zjarri një person në Komaran të Drenasit. Ai po trajtohet në QKUK, ndërsa policia ka arrestuar katër persona të dyshuar. Njëri nga të arrestuarit raportohet se është axha i viktimës.

Perveç arrestimeve policia ka konfiskuar një revole dhe tetë fishekë, nga të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Të tjera