Lajme

Plagoset një person në Prishtinë – I dyshuari gjendet në arrati

Autori: Gazeta inFokus 08:27 | 07 October 2022

Të enjten është plagosur një person në rrugën “Memo Mato” në Prishtinë.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje dhe i dyshuari ndodhet në arrati.

“Viktima mashkull kosovar është dërguar në QKUK, pasi që pas një mosmarrëveshje është plagosur me armë zjarri nga i dyshuari mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja. I dyshuari gjendet në arrati”.

Të tjera