Lajme

Plagoset një person në Prishtinë (Foto+Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:05 | 12 May 2017

Para pak çastesh, në rrugën “Perandori Justinian” në Prishtinë është plagosur një person.

 

 

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera