Lajme

Plagoset një person në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:15 | 28 April 2022

Një person është therur me thikë  gjatë të mërkurës në Prishtinë pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me një person tjetër, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

“Nga i dyshuari është sekuestruar një thikë e cila dyshohet se ishte përdorë në rast”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Gazeta Infokus/

Të tjera