Lajme

Plagoset me armë zjarri në një kafiteri në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 14 November 2021

Një person në Fushë Kosovë  në një kafiteri, ka qëlluar me armë zjarri një person tjetër, shkruan Gazeta Infokus.

Policia njofton se i plagosuri është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jete.

“Në Fushë Kosovë, i dyshuari mashkull kosovar, në lokal-kafiteri, ka qëlluar me arme zjarri viktimën mashkull kosovar. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jete”, njofton Policia.

Rasti është duke u hetuar./Gazeta Infokus/

Të tjera