Lajme

Plagoset 15 vjeçari në Podujevë, goditet nga një predhë qorre

Autori: Gazeta inFokus 23:08 | 27 November 2020

Në rrugën “Ahmet Haxhiu” në Podujevë një person është plagosur nga një predhë qorre. Rasti ka ndodhur rreth orës 13:00. I plagosuri ishte i moshës 15 vjecare.

 

Policia ka shkuar në QKMF të Podujevës, ku po trajtohej i plagosuri S.A, i cili ka deklaruar se ai është goditur nga predhë qorre derisa ishte në lëvizje.

15 vjeçari është lënduar në këmbën e djathtë dhe është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Të tjera