Lajme

Plagosën me armë zjarri nënë e bir pas sherrit për një vend parkimi, policia arreston dy vëllezërit

Autori: Gazeta inFokus 23:53 | 23 February 2021

Policia e Durrësit ka arrestuar Erges Juban, të vëllanë e autorit që plagosi nënë e bir në lagjen 12 të qytetit bregdetar pas sherrit për një vend parkimi.

Arrestimi i tij u bë në një fshat të Peqinit, pasi Erges Juba ishte gjithashtu i pranishëm gjatë sherrit mes të vëllait të tij Zyber Juba, 30 vjeç dhe Flamur Çerma, 23 vjeç , duke u paleshur fizikisht me 23-vjeçarin.

Gjatë mbrëmjes së sotme Zyber Juba ka plagosur me armë zjarri në këmbë Flamur Çerma, 23 vjeç dhe nënën e tij Valbona Çerma, 51 vjeçe.

Të tjera