Lajme

Pjesëmarrje masive në varrimin e Florian Gjergjajt nga Klina

Autori: Islam Morina 13:13 | 08 June 2021

Mijëra qytetarë nga i gjithë vendi kanë vërshuar Klinën, për ti dhënë lamtumirën e fundit Florian Gjergjajt nga Klina, i cili humbi jetën tragjikisht në një vetëaksident ditën e diel, shkruan Gazeta Infokus.

Florian Gjergjaj kishe një kafene në Klinë, andaj sot të gjitha kafenetë e Klinës në shenj nderimi për kujtimin e tij, nuk e kanë zhvilluar veprimtarinë dhe kanë mbyllur dyert në shenjë respekti e zie për humbjen e 23 vjeçarit./Gazeta Infokus/

Të tjera