Sport

Pjanic “pasues” i Iniestes

Autori: Gazeta inFokus 14:42 | 15 September 2020

Miralem Pjanic sot është prezantuar zyrtarisht tek klubi i Barcelonës, shkruan Gazeta inFokus.

Pjanic nga sot është edhe zyrtarisht lojtari më i ri në Cam Nou dhe ka përzgjedhur numrin 8, të cilin e ka bartur lengjenda Andres Iniesta.

Boshnjaku 30 vjeçar ka nënshkruar kontratë 4 vjeçare me blaugranet, duke iu kushtuar 60 milionë euro dhe 5 milionë bonus./Gazeta inFokus/

Të tjera