Sport

Pjanic do të transferohet vetëm në Barcelonë

Autori: Gazeta inFokus 14:38 | 21 May 2020

Ylli i Juventusit do të refuzoj të gjitha ofertat tjera përpos Barcelonës.

Sipas asaj që kanë raportuar mediat italiane dhe spanjolle, Miralem Pjanic do të largohet vetëm për tu transferuar në Barcelonë, transmeton KosovaPress.

Kujtojmë që ditë më parë është raportuar se Pjanic ka arritur marrëveshje me Barçën, ndërsa tani mbetet vetëm klubet ta gjejnë akordin për transferimin e tij.

Për Pjanic janë interesuar edhe dy gjigantët anglez, Chelsea dhe Manchester United.

Të tjera