Rozë

“Pije pak ujë”, thotë Rina teksa nxjerrë në pah të pasmet e formësuara

Autori: Gazeta inFokus 21:20 | 24 July 2021

Rina ka arrit të ketë linja trupore fantastike.

Këngëtarja me prejardhje nga Istogu ka vite që është prezente në skenë dhe ka shënuar mjaft suksese në këtë drejtim, shkruan lajmi.net.

Rina Balaj nuk heziton dita-ditës të sjellë imazhe të ndryshme duke përditësuar profilin e saj në instagram.

Sot Rina ka postuar disa imazhe duke fokusuar të pasmet e formësuara pas angazhimit të madh që bën në palestër.

“Pije pak ujë” është përshkrimi që ajo iu ka vënë fotografive.

Të tjera