Rozë

Pete Davidson bllokon Ariana Grande: Nuk je e mirë për shëndetin tim

Autori: Gazeta inFokus 13:11 | 06 December 2018

Ariana Grande arriti te Pete Davidson pas ndarjes së tyre – por ai dëshironte zero kontakt me yllin e muzikës pop.

Një burim tha për revistën People se këngëtarja e hitit “No Tears Left to Cry” i dërgoi një mesazh komedianit të emisionit Saturday Night Live, pas ndarjes së tyre këtë vjeshtë, transmeton KosovaPress.

“Ai e bllokoi atë dhe tha: “Ti nuk je e mirë për shëndetin tim. Nuk mund ta kem këtë në jetën time”, thotë burimi.

Zëdhënësi i këngëtares nuk ka komentuar deklaratën, por ishte vetë Ariane Grande që konfirmoi se Pete e ka bllokuar atë në rrjetet sociale.

Të tjera