Fun & Video

Pësoi të vjella derisa i shpallte burrë e grua

Autori: Gazeta inFokus 16:07 | 14 May 2017

Ishte moment shumë i bukur, por stomaku i saj nuk mund të duronte më. Bëhet fjalë për një ceremoni martesore, kur në momentin që nusja dhe dhëndri po i premtonin dashurinë njëri-tjetrit, ministrja, e cila po drejtonte edhe ceremoninë, nuk duroi dot deri sa t’i shpallte burrë e grua, por pësoi të vjella.

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera