Lajme

Përveç sporteve të rënda, Bekë Berisha tregon se çka di të bëj tjetër

Autori: Ermirë Berisha 00:14 | 06 August 2022

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Bekë Berisha është i njohur në publik për sportet ekstreme që ai i ushtron, si “Hiking dhe Climbing”, por se a di ai të qesë kafe dhe të gatuaj, ai është përgjigjur me buzëqeshje, duke treguar vetë se çfarë di të bëjë.

“Po di me gatu, di me qitë kafe, po nuk jam prej atyre që qes flija për shembull. Unë di me pjekë një copë mish, me maru një sallatë edhe kafe di me qitë, besa edhe çaj”, është përgjigjur Berisha N’Konak me Islam Morinën./Gazeta Infokus/

Të tjera