Lajme

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 24 February 2023

Befasitë vazhdojnë për të gjithë konsumatorët e Kosovës të cilët dëshirojnë të kursejnë më shumë gjatë blerjeve të tyre.

Lideri i marketeve Viva Fresh Store sapo ka lansuar kampanjën e re “ Përtej ZBRITJEVE” përmes te cilës konsumatorët kanë mundësi të kursejnë pafund gjatë blerjeve të tyre të përditshme!

-Advertisement-

Brenda ofertave “Përtej ZBRITJEVE”  ju presin çmimet më të LIRA në artikuj ushqimorë, artikuj të higjienës personale dhe shtëpiake, enë të ndryshme për gatim dhe servim, mjete pastrimi, si dhe modele te ndryshme te veshmbathjeve për femra, meshkuj dhe fëmijë!

Viva Fresh Store

– Përfito më tepër!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera