Rajoni dhe Bota

Personi që rrahu deputetin shqiptar krenohet në Facebook

Autori: Gazeta inFokus 00:29 | 28 April 2017

Derisa ditë me radhë në epiqendër të akuzave nga protestuesit ka qenë kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, një dhunë e ushtruar ndaj tij si duket ishte e pashmangshme.

Sot Sela u lëndua në kokë dhe i njëjti, për fat tani është mirë dhe partia e tij këtë e ka dhënë si deklaratë zyrtare.

Por, kjo deklaratë në Facebook e një dhunuesi ka tmerruar opinionin.

-Advertisement-

”Ajo ndjenja kur brutalisht e ke rrahur Ziadin Selën me grushta në kokë, e pa përshkruar! Shtriju poshtë shkërdhatë shqiptare.” ka shkruar dhunuesi./GazetaExpress.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera