Rozë

“Përshëndeteni mikun tim”/Ja çfarë tregon këngëtarja shqiptare para pasqyrës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 11 September 2019

Morena Taraku postoi një tjetër foto interesante në Instagram. Këngëtarja dhe modelja shihet para pasqyrës me një palë bikini rozë teksa mban në duar një arush të vogël pelushi.

“Përshëndeteni mikun tim”, shkruan këngëtarja-modele në krah të fotos. Morena Taraku tërheq vazhdimisht vëmendjen e mediave rozë me poza provokuese.

Të tjera