Sport

Përplasja Ronaldo-Torres që nuk u pa në TV [Video]

Autori: Gazeta inFokus 13:57 | 12 May 2017

Fernando Torres dhe Cristiano Ronaldo janë përplasur në fushën e lojës mbrëmjen e së mërkurës gjatë sfidës gjysmëfinale mes Atletiko Madrid dhe Real Madrid.

Kamerat kanë fiksuar sherrin që u shoqërua edhe me fjalë ofenduese.

Ronaldo dhe Torres

Torres: “Çfarë bën, palaço?”

Ronaldo: “Ik në shtëpi budalla…”

Torres: “Bir kurve!”

 

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera