Sport

Përplasja e ashpër në takimin mes Marseille dhe Galatasaray, futbollistët e këtyre dy skuadrave kapen fyt për fyti

Autori: Gazeta inFokus 23:30 | 30 September 2021

Marseille dhe Galatasaray u takuan sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Rezultati i kësaj ndeshje doli të ishte i barabartë 0-0, por vëmendje mori përplasja e një futbollisti të Marseille dhe një te Galatasaray, të cilët u përplasen, duke u kap fyt për fyti.

Më poshtë keni momenti e përplasjes./Gazeta inFokus/

Të tjera