Lajme

Përparim Rama u dërgon puthje qytetarëve pak para performancës së Dua Lipës

Autori: Gazeta inFokus 17:07 | 04 August 2022

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, është shfaqur nga Parku i Gërmisë, aty ku pas pak orësh pritet të performojë Dua Lipa në kuadër të Sunny Hill Festival.

Siç bën zakonisht, Rama në fund u ka dërguar puthje qytetarëve dhe ka uruar që sonte të kalojnë sa më mirë.

“Shpresoj që ka me qenë një datë e paharrushme, festivalet e tilla e bëjnë Prishtinën e përjetimeve”, shprehet ai ndër të tjera.

Të tjera