Lajme

Përparim Rama rezulton pozitiv me COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 15:51 | 11 January 2022

Keyetari i ri i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19, shkruan Gazeta Infokus.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, ai ka thënë se për momentin nuk ka asnjë simptomë dhe po vazhdon punën prej shtëpisë.

“Për momentin, nuk kam asnjë simptomë dhe po e vazhdoj punën prej shtëpisë, duke u koordinuar me ekipin tim në mënyrë që proceset e punës të vazhdojnë normalisht gjatë ditëve të ardhshme”, ka shkruar ai./Gazeta Infokus/

Të tjera