Lajme

Përparim Rama i dyti në Prishtinë, vjen reagimi i tij

Autori: Gazeta inFokus 00:20 | 18 October 2021

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e LDK’së, Përparim Rama ka reaguar në rrjetin e tij social, pas përfundimit të votimit në zgjedhjet e sotme komunale.

Deri tani janë numëruar 85% e votave në kryeqytet dhe Rama është i dyti në renditje, e me shumë gjasë do të jetë në balotazh me Arben Vitinë, shkruan GazetaBlic.

“Të faleminderit Prishtinë”, ka shkruar para pak çastesh Përparim Rama në Facebook.

Ja postimi i tij:

Të tjera