Fun & Video

Përmes kësaj “pajisjeje” mendon se mund të fshihet nga policët: Kur shkoni të vidhni, merreni këtë me vete! (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:25 | 14 May 2017

Me anë të tubit që transformohet, ky burrë i paemëruar – nga Shtetet e Bashkuara -pretendon se mund të shihet nga policët, apo kushdo tjetër që e ndjek.

Filmimi i postuar në internet e tregon atë teksa vrapon në një punëtori dhe sapo afrohet te muri, kthehet në “gyp”, transmeton Telegrafi.

“Kur shkoni të vidhni, kujdesuni që të merrni edhe këtë tub me vete”, ka thënë ai lidhur me rastin.

Në anën tjetër, shikuesit e kanë vlerësuar si shumë të zgjuar idenë e tij, por nuk e kanë ndërmend ta përdorin.

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera