Lajme

Përleshje mes 6 personave në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 09:07 | 25 December 2021

Tre të dyshuar janë arrestuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht tre persona të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur pak para mesnatës së djeshme dhe sipas Policisë, viktimat e këtij sulmi kanë pranuar trajtim mjekësor.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit i kanë sulmuar fizikisht tre viktimat meshkuj kosovarë. Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa tre të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje” thuhet në raportin e Policisë

Të tjera