Lajme

Përléshje masive mes shqiptarëve në Greqi, raportohet për pesë arrestime

Autori: Gazeta inFokus 09:50 | 13 May 2024

Dy grupe shqiptarësh raportohet të jenë përfshirë në një sherr masiv mbrëmjen e kaluar në Heraklion të Greqisë.

Sipas të dhënave paraprake nga mediat e shtetit helen, mbi 20 persona u përleshën dhunshëm mes tyre për motive ende të paqarta, shkruan A2Cnn.

Falë ndërhyrjes së policisë, përplasja nuk mori përmasa më dramatike, teksa disa nga shqiptarët e përfshirë u lënduan lehtë.

-Advertisement-

Paraprakisht raportohet për 5 persona të arrestuar, emri i të cilëve nuk bëhet me dije.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera