Rozë

Përkrah njëri tjetrit, Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Autori: Gazeta inFokus 12:18 | 28 April 2024

Luizi dhe Kiara çiftit më i komentuar i momentit, kanë publikuar disa imazhe të reja.

Të përqafuar dhe të lumutur përkrah njëri tjetrit, Luizi jep lajmin e shumëpritur për ndjekësit, shkruan Kosovarja.

Ai ka shkruar poshtë fotos: “Edhe pak..”

-Advertisement-

Si duket pritjes së ëmbël po i vjen fundi…..

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera