Rozë

Përherë elegante, kështu dukej ministrja Dumoshi 26 vite më parë

Autori: Gazeta inFokus 22:52 | 19 November 2020

Sot është një grua e suksesshme dhe mban postin e ministres së Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

Bëhet fjalë për Vlora Dumoshin e cila krahas angazhimeve profesionale jo rrallë herë ndan momente edhe nga jeta e saj private.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi kur Dumoshi me ka postuar në llogarinë e saj në Facebook një fotografi në vitet e rinisë.

Në foton e realizuar në vitin 1994, Vlora dukej elegante, e buzëqeshur dhe si përherë reflektonte plotë pozitivitet.

1994

Posted by Vlora Dumoshi on Thursday, November 19, 2020

Të tjera