Lajme

Përfundon takimi në Bruksel

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 08 November 2018

Ka përfunduar takimi trepalësh mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini.

Pas takimit, mediave po iu drejtohet Vuçiqi.

Të tjera