Sport

Përfundon raundi i dhjetë i meçit mes Krasniqit e Boselit

Autori: Gazeta inFokus 00:41 | 10 October 2021

Ka përfunduar edhe raundi i dhjetë i meçit ndërmjet Haxhi Krasniqit dhe Dominic Boselit, që po zhvillohet aktualisht në Gjermani, shkruan Gazeta inFokus.

Të dy boksierët ishin shumë energjik në këtë raund dhe deri me tani po zhvillojnë një meç thuajse të barabartë.

Boksieri kosovar dhe ai gjerman po ‘luftojnë’ për titullin e kampionit të botës në peshat gjysmë të rënda, në kategorinë IBO.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo risi nga ky meç./Gazeta inFokus/

Të tjera