Sport

Përfundon pjesa e parë në takimin, Llapi – Gjilani

Autori: Gazeta inFokus 13:51 | 21 February 2021

Ka përfunduar pjesa e parë në takimi ndërmjet Llapit dhe Gjilanit, që po zhvillohet në kuadër të xhiros së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po luhet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Llapit ka shkuar në pushim me avantazh prej 1-0.

Golin për skuadrën e drejtuar nga Tahir Batatina e ka realizuar mbrojtësi, Elvis Prençi, në minutën e 3’ të ndeshjes.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati edhe gjatë pjesës së dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera