Sport

Përfundon pjesa e parë në ‘Riza Lushta’, ky është rezultati i takimit ndërmjet Trepçës ‘’89 dhe Feronikelit

Autori: Gazeta inFokus 14:50 | 18 October 2020

Kanë përfunduar 45 minutat e parë të ndeshjes ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Feronikelit, që po zhvillohet në kuadër të xhiros së gjashtë në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas pjesës së parë rezultati është ai i fillimit 0-0.

Trepça ’89 në minutën e 8’ u detyrua ta bëjë një zëvendësim, pasi Albert Kaqikut lëndoi hundën dhe u detyrua ta le fushën e lojë për Rilind Nimanin./Gazeta inFokus/

Të tjera