Sport

Përfundon pjesa e parë e takimit mes Arbërisë dhe Prishtinës, ky është rezultati

Autori: Gazeta inFokus 13:51 | 19 February 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit mes Arbërisë dhe Prishtinës, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Ferizaj, në kuadër të javës së 20-të në Superligë, Prishtina ka shkuar në pushim në epërsi prej 3-0.

Golat për kryeqytetasit i shënuan Leonit Abazi (x2) dhe Leutrim Kryeziu.

Mbete të shihet nëse Arbëria do të arrijë të kundër përgjigjet me ndonjë gol./Gazeta inFokus/

Të tjera