Sport

Përfundon pjesa e parë e takimit, Lituani – Shqipëri

Autori: Gazeta inFokus 18:45 | 14 October 2020

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Lituanisë dhe Shqipërisë, që po zhvillohet në kuadër të grupeve të Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë, skuadrat kanë shkuar në pushim prej 15 minutave me rezultat të barabartë 0-0.

Shqipëria ishte me e mirë në këtë pjesë të lojës, ku përveç posedimit të topit edhe disa raste për gol./Gazeta inFokus/

 

Të tjera