Lajme

Përfundon mbledhja e grupit të PD-së, këto janë vendimet

Autori: Gazeta inFokus 22:34 | 02 May 2017

Rreth tri orë ka zgjatur mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike e cila ka përfunduar para pak çastesh.

Lapsi.al mësoi se dy kanë qenë vendimet e marrë unanimisht në këtë mbledhje.

Grupi Parlamentar i PD-së ka vendosur që të vazhdojnë negociatat me shumicën për zgjidhjen e krizës politike dhe së dyti opozita të vazhdojë në kërkesën e saj për krijimin e një qeverie teknike.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera