Sport

Përfundojnë tetë ndeshjet e Ligës së Evropës, këto janë rezultatet

Autori: Gazeta inFokus 23:04 | 30 September 2021

Kanë përfunduar tetë ndeshjet e Ligës së Evropës të zhvilluara në kuadër të xhiros së dytë në fazën e grupeve, shkruan Gazeta inFokus.

Lazio e ka mposhtur Lokomotivës e Moskës me rezultat 2-0, kurse West Hami ka triumfuar ndaj Rapid Vienas me shifrat 2-0.

Marseille dhe Galatasaray kanë luajtur baras 0-0, ndërsa Betisi ka fituar në udhëtim te Ferencvarosi me rezultat 3-1.

Më poshtë keni rezultatet e arritura në tetë takimet e garës së dytë më prestigjioze për klube në Evropë./Gazeta inFokus/

 

Të tjera