Sport

Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet, Kosovë – Gjeorgji dhe Shqipëri – Poloni

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 12 October 2021

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjes me Kosovës dhe Gjeorgjisë si dhe Shqipërisë dhe Polonisë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë, Kosova është duke barazuar me rezultat 1-1 me Gjeorgjinë, kurse Shqipëria dhe Polonia po luajnë baras 0-0.

Golin për ‘Dardanët’ e ka realizuar Vedat Muriqi në minutën e 45’ nga pika e bardhë.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale edhe gjatë pjesëve të dyta për çdo ndryshim rezultati nga këto dy takime./Gazeta inFokus/

Të tjera