Sport

Përfundojnë pjesët e para në gjashtë takimet e Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 23 November 2021

Kanë përfunduar pjesët e para në gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve, të cilat kanë filluar nga ora 21:00 dhe po zhvillohen në kuadër të xhiros së pestë në fazën e grupeve, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë Chelsea është duke e mposhtur Juventusin me rezultat minimal 1-0, kurse Barcelona dhe Benfica po luajnë me rezultat të barabartë 0-0.

Më poshtë keni rezultatet e gjashtë takimeve pas 45 minutave të parë./Gazeta inFokus/

Të tjera