Lajme

Përfshihet nga zjarri një pompë derivatesh në Mramor

Autori: Gazeta inFokus 09:43 | 14 July 2022

Një pompë e derivatesh në fshatin Mramor të Prishtinës është përfshirë nga zjarri sot rreth orës 04:00, shkruan Gazeta Infokus.

Këtë për Infokus e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo tha se nuk raportohet për të lënduar.

“Rreth orës 04:00 e kemi pranuar informatën për një incident zjarri në një pompë derivatesh në fshatin Mramor. Zjarrfikësit dhe policia menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes. Zjarri është lokalizuar nuk raportohet për persona të lënduar”, ka deklaruar Ahmeti./Gazeta Infokus/

Të tjera