Lajme

Përfshihet nga zjarri një objekt në Drenas

Autori: Gazeta inFokus 09:45 | 21 July 2022

Një objekt është përfshirë nga zjarri në Drenas mëngjesin e sotëm, shkruan Gazeta Infokus.

Këtë për Infokus e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo tha ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shaban Shala”, dhe nuk raportohet për të lënduar.

“Sot rreth orës 08:00 e kemi pranuar informatën për një incident zjarri në një objekt në rrugën Shaban Shala në Drenas. Bazuar në të dhënat fillestare nuk raportohet për persona të lënduar. Zjarrfikësit dhe policia menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin”, tha Ahmeti./Gazeta Infokus/

 

Etiketa:

Të tjera