Fokus

Përfshihet nga zjarri një banesë në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 14:15 | 02 December 2022

Një banesë është kapluar nga zjarri në Fushë Kosovë.

Në pamjet që lexuesit e Gazetës Infokus kanë dërguar shihet se banesa është në katin e fundit të ndërtesës shumë katëshe.

Derisa flakët deri më tash kanë përfshirë të gjithë banesën në këtë kat. Policia dhe zjarfikësit duket se ende nuk janë në vendin e ngjarjes.

Gazeta Infokus do të iu mbajë të informuar për rastin./Gazeta Infokus/

Të tjera