Sport

Për pesë minuta shënohen dy gola të tjerë në duelin Alaves – Real Madrid (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 14:31 | 30 November 2019

Alavesi dhe Real Madridi po luajnë aktualisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Alavesi e ka barazuar rezultatin 1-1 me golin e shënuar nga Perez në minutën e 65’ të takimit.

Por, Los Blancos pas vetëm pesë minutave e rikthyen rezultatin 1-2 më anë të Carvajal./Gazeta inFokus/

Të tjera