Rozë

Për herë të parë Arbenita zbulon portretin e vajzës!

Autori: Gazeta inFokus 22:12 | 25 May 2021

Modelja Arbenita Ismajli dhe Fero janë bërë prindër për herë të parë.

Si çdo çift edhe dyshja në fjalë janë munduar që në fillim të mos ekspozojnë fytyrën e vajzës

Vogëlushja sot ka mbushur 3 javë jetë, teksa modelja vendosi që për herë të parë të ndajnë një imazh të saj.

Në mbishkrimin e imazhit shkroi: “Nina # 3 javë”, ku mori komente të shumta.

Të tjera