Fokus

Për çka Milaim Zeka nuk mundi të ndal lotët gjatë intervistës n’Konak me Kosovë Gjocin? (Video)

Autori: Gazeta inFokus 12:03 | 19 August 2019

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, këtë të shtunë ishte mysafir “n’Konak me Kosovë Gjocin”, shkruan gazeta inFokus.

E në intervistën e zhvilluar, ndodhi një moment goxha emocionues për Zekën.

Ishte momenti kur ish-gazetari filloi të flas për shkollën dhe mësuesit e tij e drejtorët të cilët u vranë gjatë luftës së vitit 1999./Gazeta inFokus/

Të tjera