Lajme

Për 24 orë u shqiptuan 1270 gjoba në trafik 

Autori: Gazeta inFokus 12:34 | 19 February 2021

Brenda 24 orëve Policia e Kosovës ka shqiptuar 1270 gjoba në trafikun rrugor, shkruan Gazeta inFokus.

Këtë e ka bërë të ditur policia me anë të raportit të saj 24 orësh. Ndërkaq raportohet se kanë ndodhur 19 aksidente me të lënduar dhe 35 akidente me dëme materiale, kurse fatmirësisht nuk ka ndodhur asnjë aksident me fatalitet./Gazeta inFokus/

Të tjera