Lajme

Pengojnë inspektorët, dy të arrestuar në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 10:29 | 02 May 2021

Dy persona janë arrestuar mbrëmë në sheshin “ Shatërvan”, në Prizren, pasi që kanë penguar inspektorët gjatë zbatimi të masave Anti Covid-19.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë ndal në ndalim policor dhe më pas do të lirohen.

Të tjera