Lajme

Pejë/ Vjedhje nën kërcenim të spreit dhe thikës

Autori: Gazeta inFokus 10:19 | 19 November 2020

Të mërkurën në ora 01:45 dy persona janë futur me dhunë në një pompë derivatesh dhe nën kërcënimin e sprejit dhe thikës kanë grabitur cigare dhe kanë ikur në drejtim të parkut të qytetit, shkruan Gazeta inFokus.

Rastin në polici e kanë raportuar dy punëtorët e kësaj pompe.

“Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në njoftimin e Policisë. /Gazeta inFokus/

 

 

 

Të tjera