Lajme

Pejë/ Nëna raporton për vajzën e saj të zhdukur

Autori: Gazeta inFokus 10:01 | 18 November 2020

Gjatë ditës së martë është raportuar nga nëna se e vajza e saj është dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, shkruan Gazeta inFokus.

Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh, ku thuhet se sipas ankueses, viktima është përdoruese e substancave narkotike./Gazeta inFokus/

Të tjera