Lajme

Pejë: Gjuan me armë në aheng, ja si veproi prokurori

Autori: Gazeta inFokus 09:47 | 14 August 2020

Një qytetar nga Ramuni i Pejës, kishte shtënë me armë në një aheng familjar gjatë ditës së djeshme, me ç’rast ka intervenuar policia dhe nga i dyshiuari ka konfiskuar armën e zjarrit dhe tri gëzhoja si provë materiale në vendin e ngjarjes, raporton Gazeta inFokus.

“I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e saj 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta inFokus/

Të tjera