Lajme

Pejë, digjet një shtëpi

Autori: Gazeta inFokus 14:03 | 20 October 2018

Një shtëpi në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Pejë.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje dhe ende nuk dihet pronë e kujt është shtëpia.

Njësit përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar dhe shuar zjarrin.

-Advertisement-

Rasti vazhdon të hetohet.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera