Lajme

PDK thërret konferencë të jashtëzakonshme

Autori: Gazeta inFokus 12:19 | 23 April 2022

Partia Demokratike e Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme, shkuan Gazeta Infokus.

Konferenca do të filloj nga ora 14:00, në selinë qendrore të PDK-së.

Para gazetarëve do të drejtohen nënkryetarët e Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili dhe Vlora Çitaku.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj konference.

Kujtojmë se dje PDK ka dorëzuar kallëzim ndaj Zyrës së Rregullatorit për Energji për tarifat e energjisë elektrike./Gazeta Infokus/

Të tjera